Apie mus

Lietuviško kapitalo įmonė UAB „Vestchema“ įkurta 2001 m. Nuo 2006 m. pagrindine mūsų veikla tapo prekyba įvairiausios paskirties ir savybių popieriumi, laminatais ir plėvelėmis spaudai bei pakuotėms. 

Nuo to laiko mūsų įmonė yra viena didžiausių ruloninio popierius platintojų regione. Siekdami patenkinti visų savo klientų – nuo didžiausio iki mažiausio – lūkesčius ir norėdami tapti dar lankstesni, išlaikome savo automobilių parką, todėl iš dviejų sandėlių Vilniuje ir Klaipėdoje, kuriuose laikome apie 3000 tonų skirtingų medžiagų spaudai ir pakuotėms, Lietuvoje prekes galime pristatyti per kelias valandas, o regione – per porą darbo dienų!

Vienas iš mūsų pranašumų yra tai, kad absoliučią daugumą prekių turime savo sandėlyje, bet vis dėlto didžiausia mūsų vertybė yra darbuotojai. Nors šiuo metu įmonėje jų dirba mažiau nei 20, bendra mūsų patirtis popieriaus, pakuočių ir spaudos srityje – daugiau nei 200 metų!

Mumis pasitiki klientai ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, taip pat įmonės tokiose tolimose šalyse, kaip Islandija ir Izraelis.  

Vis didėjančiame mūsų asortimente rasite balto ir rudo, celiuliozinio ir makulatūrinio „Kraft“ popieriaus maišų ir maišelių gamybai, kraftlainerio, standartinio ir specialiojo, tokio kaip krepuotas, sustiprintas tinkleliu ir pan., pakavimo popieriaus, kartono, laikraštinio popieriaus, keleto skirtingų tipų pergamentinio popieriaus, pergamino vokų ir maišelių langeliams, popieriaus ir laminatų lanksčioms pakuotėms ir etiketėms bei popieriniams gėrimų šiaudeliams gaminti, lipnaus popieriaus ir plėvelių, taip pat kitos spaudai ir pakuotėms skirtos produkcijos.

Mes tiekiame medžiagas fleksografijai, ofsetinei spaudai, šilkografijai, giliaspaudei, lazerinei, tiesioginei ir netiesioginei terminei spaudai, „Inkjet“, „UV Inkjet“ spaudai, „HP Indigo“ bei kitoms skaitmeninėms technologijoms.

Mūsų tikslas – savo lanksčiu, kokybišku, kūrybišku ir operatyviu darbu padėti partneriams ir klientams sukurti pridėtinę vertę. 

 

Aš ne robotas