Naujiena!

Tradiciškai rudas „Kraft“ popierius yra gaminamas iš 100 proc. nebalintos spygliuočių (eglės, pušies ar maumedžio) celiuliozės. Rinkai reikalaujant pigesnių ekologiškų alternatyvų, norime pristatyti maišytos celiuliozės rudą MF (machine finished) „Kraft“ popierių„Ilim Lite“ ir „Ilim Shopper“.

Šis popierius pagamintas iš ypatingo ir optimalaus 100 proc. nebalintos spygliuočių ir lapuočių celiuliozės mišinio, todėl gaunamas pigesnis „Kraft“ popierius, beveik neprarandant fizinių jo savybių: atsparumo plyšimui, pailgėjimo tempiant ir kt. Puikus paviršiaus lygumas užtikrina lengvą laminavimą ir ekstruzinį dengimą. Dėl maišytos celiuliozės popieriaus atspalvis yra gerokai šviesesnis nei tradicinio „Kraft“ popieriaus, todėl tai puiki žaliava įvairiausiems spaudos sprendimams. Tinka tiesioginiam sąlyčiui su maistu (ISEGA).

Dėl ypatingos celiuliozės sudėties „Ilim Lite“ ir „Ilim Shopper“ yra puikus pasirinkimas ieškantiems pigesnės standartinio rudo MF „Kraft“ popieriaus alternatyvos. 

„Ilim Lite“ – abipusio kalandravimo rudas MF (machine finished) „Kraft“ popierius, pagamintas iš 100 proc. nebalintos maišytos celiuliozės. Puikiai tinka greitojo maisto ir kepinių pramonei bei dekoravimo segmentui. 40; 45; 50 g/m2.

„Ilim Shopper“ – abipusio kalandravimo rudas MF (machine finished) „Kraft“ popierius, pagamintas iš 100 proc. nebalintos maišytos celiuliozės. Optimali plaušo struktūra leidžia gaminti pakuotes, atlaikančias iki 7 kg apkrovą. „Ilim Shopper“ – ekologiškas sprendimas prekybos centrams, taip pat bakalėjos prekėms pakuoti ar maisto pristatymo maišeliams. 60; 65; 70; 80 g/m2.

Klausk FSC® sertifikuotų produktų!

 

Aš ne robotas