„Smart paper“

„Smart paper“ – tai balta matinė polimerinė plėvelė, kurios daugiau nei pusę sudėties sudaro mineralinė medžiaga kalcio karbonatas, kitaip tariant, kreida. Jungiamajam sluoksniui naudojamas PE arba PP. Be gerų plataus temperatūros diapazono termoizoliacinių savybių, ši plėvelė ypač veiksminga esant žemai temperatūrai. Ši medžiaga taip pat yra visiškai atspari vandeniui ir riebalams, gerai išlaiko formą (turi atmintį), yra atsparesnė plyšimui nei popierius ar popieriaus laminatai.

Dėl visų šių savybių ir pakankamo neperšviečiamumo „Smart Paper“ apsaugo pakuotės turinį nuo bakterinės taršos, o tai ypač svarbu maisto pramonėje. Visa tai padaro „Smart paper“ unikalia pakavimo medžiaga. Plėvelė „Smart paper“ pirmiausia skirta sviestui, varškei, margarinui, sūriui, ledams, šokoladui, mielėms pakuoti, taip pat skerdienos etiketėms gaminti ir pan. Puikus apdirbamumas pakavimo ir spausdinimo įrenginiais, puikios spaudos savybės ir geras formos laikymas leidžia „Smart paper“ naudoti ne tik maisto prekėms vynioti, bet ir išorinėms pakuotėms gaminti.

Polimerinė plėvelė „Smart paper“  yra atspari išorės veiksniams, įskaitant UV spinduliuotę, todėl ją galima naudoti sodinukų etiketėms, medienos, metalo gaminiams, sandėliuojamiems lauko sąlygomis, ženklinti ir pan.  

Skirta visiems įprastiniams spaudos tipams. Tinka tiesioginiam sąlyčiui su maistu (ISEGA).

Storis 50–250 mcr. 


Aš ne robotas